Jurnal personal
E un traseu de 4:30 ore numai pentru dus, la întoarcere, cum e mai puţin de urcat, a fost ceva mai uşor. Totuşi e de apreciat!A1
22.06.2026 Lundi.Ce soir nous avons vu un beau film!!! Moi, j' étais un peu fatiguéé. Une nageuse americaine de 65 ans rêvait à un...
E un traseu de 4:30 ore numai pentru dus, la întoarcere, cum e mai puţin de urcat, a fost ceva mai uşor. Totuşi e de apreciat!A1
RépondreSupprimer