Le 30 mai 2017
Mardi. On est à Alba Iulia et c'est le temps des églantiniers en fleur.
Marți. Sîntem la Alba Iulia și este vremea măceșilor în floare.
22.06.2026 Lundi.Ce soir nous avons vu un beau film!!! Moi, j' étais un peu fatiguéé. Une nageuse americaine de 65 ans rêvait à un...
Flori frumoase si parfumate!
RépondreSupprimerPline de candoare...
SupprimerSuperb macesul singuratic !
RépondreSupprimerSînt atît de frumoși măceșii înfloriți! Eu nu am apucat niciodată să-i fotografiez!!!
SupprimerMacesul meu l-am taiat in primavera pentru ca de la o furtuna cazuse pe alee... Acum se reface! :)) Cel singuratec este foarte fain!
RépondreSupprimerȘi cîntecul este frumos, nu-i așa?!
Supprimer