samedi 1 juillet 2017

Ecrire ou pas?!

Le 26 juin 2017

Lundi. Bonjour tout le monde. Autre chose, je n'ai pas écrit ce jour là. L'intention c'est ce qui compte...

Luni. Noroc bun! Altceva n-am fost în stare să scriu în acea zi. Intenția contează, nu-i așa?




2 commentaires:

  1. Réponses
    1. Merci, dragă prietena-japoneză. Iată că cea de a doua lună de vară a început cu bine. Căldura mare îmi lipsea și acum, că e aici, nu sînt chiar fericită. Cum pot fi chiar așa!!! Îți urez zile plăcute și nopți răcoroase!

      Supprimer

Une histoire vraie

    22.06.2026 Lundi.Ce soir nous avons vu un beau film!!! Moi, j' étais un peu fatiguéé. Une nageuse americaine de 65 ans rêvait à un...