lundi 18 janvier 2021

Froid


 18 ian 2021

 
 

 

6 commentaires:

  1. Sărăcuța !
    Dar la vară, sigur va sta la umbră ! 😀😀😀
    Multă sănătate !
    Pupici! ❤👍

    RépondreSupprimer
    Réponses
    1. Multă sănătate îți urez și eu, mulțumesc pentru vizită!

      Supprimer
  2. Nu stiu cat de frig le e pisicilor in zapada!
    Am gasit un filmulet simpatic: https://youtu.be/AA78yiOygcQ
    Dar poza e chiar haioasa!
    Ganduri calduroase de la mine, draga Marta!

    RépondreSupprimer
  3. Filmulețul este într-adevăr simpatic...Multă sănătate, dragă Suzana!

    RépondreSupprimer

Une histoire vraie

    22.06.2026 Lundi.Ce soir nous avons vu un beau film!!! Moi, j' étais un peu fatiguéé. Une nageuse americaine de 65 ans rêvait à un...